Top offer rxmed.org !.>\ buy dapoxetine tablets online. Beauty - Skin Care - Makeup And Accessories - Canadian pharmacy !{/ buy medicine online on phone or online order. Ordering is safe with canada pharmacy )>< cialis online an extensive online catalogue. Sale of drugs and medical products. Search and order drugs. canadian pharmacies "]# buy generic levitra tips when buying drugs online.
СМИ: На рынке кредитных союзов ожидаются масштабные изменения (укр)
18.06.13    Печать

Регулятор підготував законопроект, який дозволить ввести обов'язкову для всіх систему гарантування вкладів, спростить ліцензійні умови та запровадить інститут саморегулювання.

Нацкомісія, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг вчора оприлюднила на своєму сайті проект реформування системи кредитної кооперації, повідомляє Комерсант-Україна.

Законопроект суперечить ініціативі Нацбанку з перетворення всіх кредитних спілок (КС) в кооперативні банки. Замість цього пропонується, щоб КС, чий депозитний портфель перевищив 50 млн грн, або зменшив його протягом року, або трансформувався в банк.

Отримати ліцензію кооперативному банку буде значно простіше, ніж звичайному: вимоги до статутного капіталу для них пропонується знизити з 120 млн грн, до 12 млн грн.

Запропоновано також змінити вимоги до отримання ліцензії КС. Обов'язковою умовою для цього стане членство в саморегулівних організаціях (СРО), які отримають функції як з контролю над діяльністю КС, так і з проведення заходів щодо їх фінансового оздоровлення. Після того як регулятор встановить вимоги до майбутніх СРО, такий статус зможуть отримати всеукраїнські асоціації.

Наступна зміна стосується впровадження єдиної системи гарантування вкладів спілок. Цю функцію виконуватиме спеціально створений фонд, брати участь у якому повинні всі КС. Адмініструвати фонд планується доручити спеціально створеній установі, статут якої буде затверджувати Нацкомфінпослуг.

Документ також пропонує об'єднати в одну ліцензії на залучення депозитів та видачу кредитів. Більше того, така ліцензія буде безстроковою, тоді як зараз її дія обмежена трьома роками.

У той же час Нацкомфінслуг зможе позбавити КС ліцензії тільки після того, як союз виконає всі взяті на себе зобов'язання.

Джерело: Уніан

 
Рейтинг@Mail.ru Разработка и создание сайтов в Кривом Роге